Mūzikas 
terase

Unikāla izklaides pieredze, kas apvieno labu alu, izcilu ēdienu un dzīvās mūzikas izpildījumu. Pievienojies mums, lai veidotu atmiņas, kas paliks mūža garumā!

Par Stage

Kad ar vienu alu ir par maz, mēs uzskatām, ka arī ar vienu alus VIETU ir par maz. Pateicībā Two More Beers viesiem par izcilajām atsauksmēm un uzticību, piedāvājam pacelt Two More Beers pieredzi jaunā līmenī ar jau iemīļoto Two More Beers ēdienkarti, plašo alus izvēli kopā ar DZĪVO MŪZIKU.

100+ alus šķirnes

The STAGE piedāvā iecienītāko no Two More Beers – 15 lejamos un ap 50 pudeļu alus veidiem! Nenovērtējiet par zemu arī mūsu alus kokteiļus, kuru radītājs ir alus zinātājs Alans Kozlovskis.

Terase

The STAGE nav ierastās koncepcijas restorāns, bet gan vienīgā (cik mums zināms) TERASE, kas transformējas, atkarībā no sezonas - karstajos mēnešos mūsu viesus sagaidām saulainā vasaras terasē, bet drēgnajā rudens un ziemas periodā, terasē paceļas sienas, nolaižas jumts un apmeklētāji tiek sildīti ar karstiem dzērieniem un dejām dzīvās mūzikas izpildījumā!

Dzīvā mūzika

Katru nedēļu uz The STAGE skatuves kāpj gan jau iemīļotie mākslinieki, gan jauni talanti, kas ar savu dzīvās mūzikas izpildījumu neatstāj vienaldzīgu nevienu! Mūsu repertuārā ir viss – no rock&roll līdz latino!

Populārākais ēdienkartē

Liellopa filejas steiks
pasniegts ar ceptiem kartupeļiem, grilētiem dārzeņiem, baraviku mērci un Demi-Glace ar piparu graudiem.
29.90
Vegānais Beyond burgers
ar sieru, portabello sēni, saulē kaltētu tomātu salsu un vegānu majonēzi, pasniegts ar dārzeņu fritiem
16.80
Dūmotā pavlova
ar mascarpones krēmu, marinētiem kumkumatiem, zemeņu mērci un šokolādi.
8.20
Ēdienkarte

Populārākais dzērienkartē

TwoMoreBeers
Craft alus
5.90
Mūrbūdu
Craft sidrs
6.00
Coronarita
alus kokteilis
12.00
Dzērienkarte

Pasākumi

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.

Darba laiks

P-C: 12:00-24:00
Pk-S: 12:00–02:00
Sv: 12:00-24:00
envelopephone-handsetmap-markercross
Latvian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram